Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Nosaukums: Hebe Chang

Tālr .: + 86-532-8819 1002

Fakss: + 86-532-88189810

E-pasts: sales@chinapuhua.com

Web:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Pakalpojumu hotline
+8653288191002

Jaunumi

Mājas > JaunumiSaturs

CNC profila automātiskā štancēšanas mašīna, svarīgs mūsdienu pārstrādes rūpnīcas varonis!

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group | Updated: Jul 12, 2017


t01db148c85a7a476b6.jpg1923215712.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. CNC profila automātiskā urbjmašīna ir jauna veida automātiskās apstrādes iekārtas, kuras var būt dažādos materiālos no kvadrātveida caurules, cauruļu, formas caurulīšu apstrādes, pusvadi vai pilnas cauruma, nomainot pelējuma var arī apstrādāt Dažādas dažādas specifikācijas un formas apertūra, var apstrādāt žogu, durvju ziedi, plaukti un citas caurules, plaši izmanto mūsdienu pārstrādes rūpniecībā.

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co Ltd CNC profila automātisko urbjmašīnu ar lielu skaitu ražotāju pro-Lai, būtu saistīts ar tā izcilas veiktspējas īpašības.


Pirmkārt, daudzfunkcionāls. Qingdao Puhua Heavy Machinery Co Ltd CNC profila automātiskā urbjmašīna var būt jebkura izmēra, jebkura materiāla uz caurules veido vairākas patvaļīgas formas caurums, cauruļu sienas var būt jebkura biezuma, caurumu centra attālumu var noregulēt.

Otrkārt, augsta precizitāte. Urbšanas mašīnu kontrolē apstrādes centra CNC programmēšanas programma, un apstrādātā caurums ir līdzenas un centrālais attālums ir precīzs.

Treškārt, ir viegli darboties. Visa mašīna pieņem mikrodatoru kontroli, viegli iemācīties.

Ceturtkārt, ir ļoti efektīva. Iekārtas vienības laikā, lai apmierinātu daudzu atveru skaitu, efektivitāte ir daudz augstāka nekā tradicionālais perforators.

Piektkārt, zemas izmaksas. CNC profila automātiskā urbjmašīnas griešanas rīks ar zemu enerģijas patēriņu, automatizēta darbība, vairāk ietaupīt daudz darbaspēka, cauruļu apstrādes izmaksas ievērojami samazinātas.


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co Ltd CNC profila automātiskā urbjmašīna ir viena no nozares uzlabotas automātiskās caurumošanas iekārtas, tās funkcija, augstas precizitātes, zemas izmaksas, lai cauruļu apstrāde ir devusi lielu ērtības, faktiski, mūsdienu svarīgs ieguldītājs pārstrādes rūpniecība.