Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Nosaukums: Hebe Chang

Tālr .: + 86-532-8819 1002

Fakss: + 86-532-88189810

E-pasts: sales@chinapuhua.com

Web:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Pakalpojumu hotline
+8653288191002

Jaunumi

Mājas > JaunumiSaturs

Profesionālā šāviena spridzināšanas mašīnas ražotāji tev pastāstīs, kā pareizi lietot šāviena spridzināšanas mašīnu!

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group | Updated: Jan 04, 2018

Shot spridzināšanas mašīna pareizas darbības procedūras:

711704436089706.jpg

Tumble Belt Shot spridzināšanas mašīna

1, skaldīšanas iekārtu aprīkojuma ekspluatācija stingri īstenojot fiksētas darba vietas mācību amatus, pazīstami ar gaisa kuģa sniegumu un īpašībām.


2. Esiet iepazinies ar ekspluatācijas procedūrām, smalcināšanas iekārtas rokasgrāmatas lietošanu, remontu un apkopi.


3, operatoram jāpārbauda vadības paneļa (panelis), lai visi slēdžu veidi būtu vēlamā iestatīšanas stāvoklī (ieskaitot barošanas slēdzi), pirms tie var startēt, lai izvairītos no darbības traucējumiem, elektrisko un mehānisko iekārtu bojājumu, kā rezultātā rodas iekārtas negadījumi .


4, vietējie operatori nedrīkst brīvi darboties vai pieskarties elektriskajiem slēdžu kontroles apgabaliem, un, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem, tas var nebūt tuvu vietējai darba vietai.


5, operatoram jālieto aizsargtērps, brilles un tamlīdzīgi.


6, Operatori pievērš īpašu uzmanību visiem paneļa instrumentu veidiem, kad tie ir ieslēgti. Kad visi instrumenti sasniedz normālās vērtības, tās var darbināt mazos celtņus (veltņu konveijeri) darba programmā. Ja tiek konstatēts, ka atsevišķais instruments norāda, ka lielāka kļūda (ne parastā) tiek nekavējoties izslēgta. Pārbaudiet ierīces problēmu novēršanu pirms normāla sāknēšanas.


7, iekārtu ekspluatācija, operatoram jāpārbauda iekārta, lai novērstu traucējumus troksnī un dažādu ierīces daļu pārkaršanu. Ja tiek konstatēts, ka iekārtai ir nopietns darba defekts, tas tiek pārtraukts remontam saskaņā ar pogu "Avārijas apstāšanās" un sadarbojas ar speciālistiem, lai novērstu iekārtas kļūmi.


8, ekspluatantam ir jākonstruē iekārtas, kas paredzētas skalošanas ierīcēm, ar "aprīkojuma vadību" regulārai apkopei un iknedēļas apkopei (ieskaitot eļļošanu). Savlaicīgi notīriet putekļus un gružus putekļu savācējā katru nedēļu, lai neietekmētu putekļu noņemšanas kvalitāti un nodrošinātu, ka iekārta ir labā stāvoklī.


9, uzņēmējam ir jāsasniedz civilizēta ražošana un drošība, vienlaicīgi stingri ieviešot maiņu sistēmu.


10, darbs ir beidzies, nekavējoties pārtrauciet strāvas slēdzi, lai darbotos kameras spridzināšanas iekārtas iekārtas. Un sakopt darba vietu.